Připojte se k vytvoření stabilního pracovního týmu

Pokud jste si prošel/a náš web chcete se stát součástí našeho příběhu, určitě nás kontaktujte. Můžete se přihlásit na konkrétní pozici, nebo zaslat svůj životopis spolu s představou, co byste u nás rád/a dělal/a. Je možné, že najdeme společnou řeč nebo vaše zkušenosti oceníme někdy v budoucnu.

Mám zájem

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NOVÉHO PŘÍBĚHU ZNAČKY MIKA

Společnost Mika a.s. nabízí produkty v oblasti technické chemie a kosmetiky. Nejsme jen další z řady obyčejných výrobců kosmetiky, čistících a dezinfekčních prostředků. Dáváme energii, nadšení i vytrvalost do všeho, co děláme. 30 let zkušeností a vlastní výzkum jsme obohatili o nové technologie moderní postupy. Ty nachází uplatnění v našich inovativních laboratořích, ve kterých vyvíjíme unikátní receptury, které zpříjemňují život běžným lidem a přináší užitek lékařům, nemocnicím i firmám.

TĚŠIT SE MŮŽETE NA TYTO BENEFITY

zaměstnání ve stabilní a rostoucí společnosti s dlouholetou tradicí
plně hrazené stravování – obědy, zvýhodněné ceny výrobků
odpovídající finanční ohodnocení
možnost se dále vzdělávat
společenské firemní akce

Dbáme na moderní pracovní prostředí pro své zaměstnance, dáváme jim práci, ve které se mohou seberealizovat a dále se vzdělávat. Vážíme si svých zaměstnanců a jejich iniciativy, poskytujeme jim benefity.

AKTUÁLNĚ HLEDÁME NOVÉ KOLEGY NA POZICE:

MANAŽER OBCHODU KOSMETIKY A TECHNICKÉ CHEMIE

Podílejte se na úspěchu našeho obchodního týmu! MIKA právě hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici obchodní manažer kosmetiky a technické chemie.

Více o pozici

MANAŽER OBCHODU TECHNICKÉ CHEMIE A DEZINFEKCE

Rozšiřte náš profesionální tým úspěšných obchodníků! Staňte se obchodním manažerem/manažerkou technické chemie a dezinfekce!

Více o pozici

CHEMIK-TECHNOLOG

Buďte při vývoji nových skvělých produktů! Buďte garantem jejich kvality při řízení technologickcýh chemických procesů!

Více o pozici

Máte-li zájem o zaměstnání v naší společnosti, zanechte nám prosím svůj životopis a vyplňte tento on-line formulář: